IPTV

Meie võrkudes on võimalik kasutada tasuta IPTV(digitaalneTV) teenus. Selleks, et seadistada oma arvuti vaatamiseks on kaks võimalust:

  1. Vajuta siia ja lae tarkvara (peale laadimist, tehke lahti ja installige nagu tavaline tarkvara.) Desktopil ilmub kuvar kirjaga IPTV, kui tekkivad muudatused(uued kanaalid, need on automaatselt laetakse).
  2. Kui soovid, võid kasutada playlist mõne muu mängijaga. miinuseks on see, et pead ise uuendada playlist mõne aja pärast). Selleks, et vaadata playlisti kaudu, vajuta siia . Soovitame instaleerida viimane VLC mängija vaatamiseks.
  3. DigiBox – seade mis võimaldab vaadata TV teleris. Digibox on võimalik ühendada LCD/plasma HDMI kaabli abil(1080p), ja vana TV RCA kaabli abil. Viimane on aga komplektis. Seadmel on 2x USB pesad, kuhu võib ühendada kõvaketta ja salvestada filme ning samas vaadata kõvakettast või USB mälupulgast filme või kuulata muusikat. Lisaks saad surfata nettis ja vaadata youtube, otse boxist. Seadme ühendamiseks korteris peab olema ruuter. Soobib digibox peab olema ANDROID baasil või MAG-250 muudel.

NB! Laadida tarkvara on võimalik AINULT meie klientidele ja AINULT meie võrgus, samas vaatamine on võimalik AINULT moonnet.ee võrgus.